Hitman 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? 2022 Ücretsiz Yama Dosyası

Hitman 2 Türkçe yama dosyasını oyun severler oldukça fazla arıyor. Hitman 2 Türkçe yama var mı? diye soranlardansanız doğru yerdesiniz. Kimi ücretli içerikler ile karşılaşıyorken ücretsiz türkçe yama dosyasını indirenler ise hezeyan ile karşılaşıyor, ya çalışmayan dosyalar indiriliyor ya da indirilen hitman 2 türkçe yama nasıl yapılır sorusunun yanıtını alamamakla kalıyor.

Çocukluğumuzdan beri Hitman serisi oyunları oyun severlerin ilgisini çekmiştir. Bu oyunları oynarken elbette ana dilimizde çevrilen bir oyunu oynamak, hiç anlamadığımız bir lisan ile oynamaktan daha keyifli olduğu biliniyor. Hitman 2 oyunu Türkçe dil seçeneği ile sunulmadı ancak gerek hobi amaçlı gerek profesyonel olarak oyun çevirileri yapan gönüllü oyuncular tarafından oyunların ses ve metinleri Türkçe dilimize başarılı şekilde çevrilebiliyor.

Hitman 2 Türkçe Yama İndirme ve Kurulumu 2022 Güncel Anlatımı

Hitman 2 Türkçe yama dosyas kurulmadan önce bu makalemizi sonuna kadar okumalısınız, makale içeriğinde size ücretsiz ve çalışan bir Türkçe yama dosyası indirme imkanını sağlamaya çalıştığımız gibi 2022 yılında bu oyunun yamasının nasıl kurulduğunu da öğrenmeden web sitemizden ayrıldığınızda sorun yaşayabilirsiniz. Üstelik içeriğimizde Hitman 1 Türkçe yama içinde bilgiler paylaşıyor olacağız. Eğer yamayı kurduktan sonra oyun açılmazsa yine içeriğimizdeki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Pin

Öncelikle şunu belirtmekte fayda olmalı, burada paylaştığımız bağlantıların hiç biri ile bir işbirliği, sponsorluk veya tanıtım amacımız yok. Bu nedenle harici bağlantılardan indirebileceğiniz dosyaların zararlı yazılım olup olmadığı konusunu irdelemeniz ve mutlaka virüs taraması yapmanız, yamayı kurmadan önce yedek almanızı öneriyoruz. Çünkü türkçe yama kurulumu yaparken oyun dosyalarına zarar verdiğinizde yama kurulumundan sonra oyun çalışmayabilir.

Türkçe yama kurulumu yapmak eskilerin bildiği gibi oyun dosyaları içinde bir “.dll” dosyasını bulup onu indirilen ile değiştirmek, oyun dosyaları içinde kaybolmak gibi klişeleri ve zorlayıcı anıları vardı… Ancak artık eskisi gibi zorlu bir süreç değil, indireceğiniz dosyalar bir kurulum dosyası olarak iniyor ve açtığınızda oyun dizinini göstererek kendiliğinden yada diğer bir deyişle katılımsız olarak kurulabiliyor. İçeriğimizde katılımsız kurulumlar yerine çalışan bir yama dil dosyası ise bunu da nereye kopyalamanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Türkçe Yama Dosyasını İndirin

Aşağıda paylaştığımız bağlantı üzerinden dosyayı indirin. Dosyanın güveniliriğini incelemek için Virustotal isimli online virüs kontrol sitesinden yardım aldık ve bizde sizler gibi bu dosyayı zararlı yazılımlar yönünden kontrol ettik, bizim indirdiğimiz sürümde bir probleme rastlamadık. Sizde Hitman 2 Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra dilerseniz kendi bilgisayarınızda, dilerseniz bu linke tıklayıp indirdiğiniz dosyayı henüz açmamışken virüs taraması yapınız.

Yama Nasıl Kurulur?

Hitman 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur? diye soruyorsanız, yukarıda önerdiğimiz dosyayı indirdiğinizde türkçe yama dosyasının kurulumu oldukça basit. tek yapmanız gereken indirdiğiniz kurulum dosyasını HITMAN 2 klasörünün içine kopyalayın ve çalıştırarak kurulumu yapın. En güncel edinebildiğimi bu yama dosyası 2022 yılı içinde paylaşılmıştır ve forumlarda en çok paylaşılan yama dosyasının bu olduğunu araştırmalarımız sonucunda görmüş olduk.

NOT: Kurulum aşamasında şifre sorulması halinde Hitmantr_Sage olarak giriş yapınız.

Yama Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yama forum kullanıcıları tarafından test edilmiş, ve Gold Edition (2.72.0) sürümüne kadar çalıştığı görülmüştür. Ancak Gamepass veya korsan sürümlerde elbette denenmemiş ve çalışıp çalışmadığı rapor edilmemiştir.

Bu oyunun ücretli olarak çevrilmiş hali de var, ancak bunun için bütçeniz yoksa paylaştığımız bağlantıdan ücretsiz olarak Hitman 2 türkçe yama dosyasını indirebilirsiniz. Eğer sizin oyununuzun sürümü ile uygun değil veya çalışma / indirme sorunları yaşıyorsanız bunları yorum bölümünden iletmeniz halinde size araştırarak yardımcı olmak isteriz. Türkçe yamanın nasıl kurulduğuna dair Youtube’de de bir çok videolu anlatım paylaşılmış. Burada paylaştığımız sürüm Epic Games’in dağıttığı Game Of The Yeat Edition için değildir.

  • Dikkat etmeniz gereken bir husus ise Hitman 1 de bu yama çalışmaz.
  • Hitman 2 oyununda çalışır, neden ise Hitman 2 satın aldığınız da Hitman 1 oyunu ile birlikte kurulur.
Hitman 2 Türkçe YamaPin

Önemli bir husus ise kurulum dosyasını ilgili yere atıp açtığınızda yama yüklenmeden önce dizin sorduğu ekranda sonuna \. ekliyor. Klasör adı geçersiz diyor. \.’yı silip yüklemeye çalışınca da kurulum tamamlanmayabilir. Bu konuya dikkat etmenizde fayda var.

Hitman Türkçe Yama – Önemli Bilgiler

Hitman 2 Gold Edition Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra yamanın nasıl yapılır kısmını da sizlerle içeriğimizde ayrıntılı olarak paylaştık. %100 Türkçe çevirisini oyun severler çok uzun süredir bekledi, çeşitli yerlerde ücretli paylaşıldı, kullanıcıların bu beklentilerinden fayda sağlamak isteyenler ise kötü niyetli davrandılar. Oyunun sistem dosyalarının karmaşıklığı nedeni ile uzunca bir süre Türkçe yama dosyası bulunamıyordu.

Eğer kurduğunuz yama sonrasında masaüstünüze kısa yol girişi gelirse mutlaka bu kısayol ile oyuna giriş yapınız. Aksi halde yine oyun orijinal dili ile açılabilir. Orijinal oyunda çalışmaktadır.

Youtube’den sizler için Hitman 2 Türkçe yama konusunda en çok izlenen içeriklerden birini şöyle bırakalım, yazılı anlatımda sorun yaşayanlar videodan yardım alabilirler.

YouTube video
4.3/5 - (3 oy verildi)

“Hitman 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? 2022 Ücretsiz Yama Dosyası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

1